OBJEDNÁVEJTE ČERSTÉ HOVĚZÍ - PORÁŽKA 15.4. 

Slevy, doprava až domů a spojené objednávky

Objednávky prosím zadejte do soboty do 14:00 hodin pro rozvoz v následujícím týdnu. Později zadané objednávky se pokusíme vyřídit, ale nemůžeme to již garantovat a můžeme být nuceni je přesunout na další týden.

Zásilek poslaných přímo domů přibývá, a my chceme motivovat a odměnit naše zákazníky, kteří zadávají větší objednávky.  Pokud nakoupíte alespoň za 1.200 Kč, odečte se automaticky sleva 3%, při nákupu nad 2.500 se sleva zdvojnásobí na 6%. Větší objednávky šetří životní prostředí i náklady.

Dopravní náklady ale bohužel stále rostou. Snažíme se minimalizovat dopad na zákazníky a cena za dopravu běžným chlazeným kurýrem se snižuje s tím, jak roste objem objednávky:

do 900 Kč. : 250 Kč   /   od 900 Kč do 1800 Kč : 150 Kč   /   nad 1800 Kč doprava zdarma

Běžným kurýrem bohužel nemůžeme posílat mléko a smetanu a individuální doprava je nákladnější: 

do 1800 Kč. : 400 Kč   /   od 1800 Kč do 2700 Kč : 300 Kč   /    nad 2700 Kč doprava zdarma

Pokud je takový nákup pro jednu rodinu moc velký, není nic jednoduššího než nakupovat společně. Můžete do poznámky zadat číslo jiné, předchozí objednávky, a napsat že svou objednávku s ní chcete doručit na stejnou adresu. Objednávky vyřídíme samostatně, ale zabalíme je do jedné krabice a zašleme na adresu té, kterou si vyberete. Slevu uplatníme na všech objednávkách podle jejich celkové ceny.

V některých případech (prakticky jen při dodání velkého objemu mléka individuální dopravou) se může hmotnost zásilky dostat až nad 20kg a v takovém případě je nutné zásilku balit do více balíků. Pak se cena dopravy zvyšuje o 200 Kč za každý dodatečný balík (tj. za každých započatých 20 kg nad běžnou maximální hmotnost 20kg).