Co nového?

Zabíjačka!

Milí přátelé Farmy Heřmanice,

blíží se únor a už v pátek 3.2. bude zabíjačka!

K objednání bude maso - plec, kýta, panenka, bůček, krkovice, sádlo a také prejt, tlačenka a klobásky. A když všechno stihneme, tak bude i slanina.

Objednávejte tradičně přes náš e-shop na stránkách farmy. Nebo nám napište nebo zavolejte. A pokud budete mít nějaké speciální přání, tak nám dejte co nejdřív vědět a pokusíme se to zařídit.

Kromě nabídky vepřového je k dispozici i široký sortiment mléčných produktů. Od sýrů, jogurtů, tvarohu, až třeba po ricottu.

Pokud nefandíte vepřovému, tak tady máme ještě výběr mraženého hovězího z našich býků.

Pokud máte zájem, navštivte náš objednávkový katalog na stránkách farma-hermanice.cz, balíčky hovězího masa najdete pod položkou "Ostatní". Napište prosím objednávku co nejdřív, balíčky začneme expedovat v hned pondělí 6.2. kurýrem, aby se k vám dostaly co nejčerstvější. Přesné datum dodávky vám kurýr sdělí přes sms. Pokud něco zbyde, bude k dispozici i později, ale už jako mražené.

Těšíme se na Vaši objednávku.

Doprava až domů

Nově nabízíme možnost zaslání našich produktů až k vám domů. Kurýr zajistí chlazení balíčku po celou dobu dopravy i skladování po cestě k vám a tak máte možnost vybrat si z plného sortimentu naší čerstvé produkce. 

Objednávky, které obdržíme nejpozději v neděli v 18:00 expedujeme v pondělí a vy tak máte možnost je mít čerstvé doma už v úterý. Závoz do ńěkterých míst neprobíhá každý den a tak je možné, že k vám balíček dorazí až ve středu.  

Slevy a spojené objednávky

Spolupráce s novou dopravní společností se rozjíždí, zásilek poslaných přímo domůů přibývá a my chceme motivovat a odměnit naše zákazníky, kteří zadávají větší objednávky.  Pokud nakoupíte alespoň za 1.200 Kč, odečte se automaticky sleva 3%, při nákupu nad 2.500 se sleva zdvojnásobí na 6%. Větší objednávky tak šetří životní prostředí i náklady. S dopravou zadarmo ušetříte na objednávce nejméně 350 korun. 

Pokud je takový nákup pro jednu rodinu moc velký, není nic jednoduššího než nakupovat společně. Můžete do poznámky zadat číslo jiné, předchozí objednávky, a napsat že svou objednávku s ní chcete doručit na stejnou adresu. Objednávky vyřídíme samostatně, ale zabalíme je do jedné krabice a zašleme na adresu té, kterou si vyberete. Slevu uplatníme na všech objednávkách podle jejich celkové ceny.

Hovězí a vepřové maso

Jako každý podzim, i letos budeme porážet volky a v lednu dojde i na zabíjačku.

Hovězí bude připravené k distribuci 4.12.2022, objednávat balíčky už můžete nyní, budeme je pak expedovat v pořadí podle došlých a zaplacených objednávek.

Ani letos nevíme, jak rychle se bude prodávat  takže pokud chcete mít jistotu, zadejte si už teď objedávku v položce Ostatní a uveďte i svou mailovou adresu do newsletteru, aby vám spolehlivě došel náš mail s přesnými termíny. 

maso_byk-23

Silvestr 2022 a zimní pobyty

Běží to rychleji než bychom si představovali a tak už plánujeme zimní návštěvy. Ta vždycky začíná Silvestrem. Silvestrovský pobyt si můžete rezervovat pro 8 osob, od 29.12. do 2.1.2023. 

Od první lednové soboty pak počítáme s týdenními pobyty, k dispozici jsou 4 dvoulůžkové pokoje, ale samozřejmě se dají domluvit i různé úpravy. 

IMG_0071