Co nového?

První letošní hovězí balíčky

Právě pro vás balíme čerstvé hovězí maso. Jako obvykle, můžete objednat balíček obsahující vyváženou kombinaci různých partií, v balíčku nejsou kosti, jen různé druhy masa. Kosti na vývar můžete objednat samostatně.

Jednotlivé partie můžete objednávat i samostatně, v e-shopu je trochu problém přesně nastavit dostupná množství, takže pokud už něco není k dispozici, napište své přání do poznámky v objednávce a my se podle možností budeme snažit objednávku upravit. Platbu můžete provést dodatečně podle upravené objednávky. 

Rozvoz plánujeme na začátek příštího týdne. 

Děkujeme za zájem a doufáme že bude chutnat :-)

Doprava až domů

Nově nabízíme možnost zaslání našich produktů až k vám domů. Kurýr zajistí chlazení balíčku po celou dobu dopravy i skladování po cestě k vám a tak máte možnost vybrat si z plného sortimentu naší čerstvé produkce. 

Objednávky, které obdržíme nejpozději v neděli v 18:00 expedujeme v pondělí a vy tak máte možnost je mít čerstvé doma už v úterý. Závoz do ńěkterých míst neprobíhá každý den a tak je možné, že k vám balíček dorazí až ve středu.  

Slevy a spojené objednávky

Spolupráce s novou dopravní společností se rozjíždí, zásilek poslaných přímo domůů přibývá a my chceme motivovat a odměnit naše zákazníky, kteří zadávají větší objednávky.  Pokud nakoupíte alespoň za 1.200 Kč, odečte se automaticky sleva 3%, při nákupu nad 2.500 se sleva zdvojnásobí na 6%. Větší objednávky tak šetří životní prostředí i náklady. S dopravou zadarmo ušetříte na objednávce nejméně 350 korun. 

Pokud je takový nákup pro jednu rodinu moc velký, není nic jednoduššího než nakupovat společně. Můžete do poznámky zadat číslo jiné, předchozí objednávky, a napsat že svou objednávku s ní chcete doručit na stejnou adresu. Objednávky vyřídíme samostatně, ale zabalíme je do jedné krabice a zašleme na adresu té, kterou si vyberete. Slevu uplatníme na všech objednávkách podle jejich celkové ceny.